Informacje | Wiedza
To forum jest moderowane, wszystkie wpisy są przed publikacją przeglądane przez moderatorów

TEMAT: Dobre strony narkotyków

Dobre strony narkotyków 2015/12/27 15:53 #31

  • Moderator
  • Moderator Avatar
  • Wylogowany
Pozytywne skutki używania narkotyków są zazwyczaj bardzo krótkotrwałe i pozorne, te negatywne wywołują straty na lata i bardzo dużo czasu należy poświęcić, by je odpracować. Należy też zadać pytanie, czy decydując się na wzięcie narkotyków - decydujesz się też na to, że możesz ponieść tego realne konsekwencje. Wiele osób ma świadomość, że używanie narkotyków prowadzi do konfliktów z prawem, ale niewielu godzi się, aby ponieść realne skutki. Posiadanie wyroku w zawieszeniu powoduje, że człowiek nie może wykonywać wielu zawodów. Żeby być kurierem trzeba posiadać świadectwo o niekaralności, aby wyjechać do niektórych krajów (np. do Norwegii) i pracować legalnie - też trzeba je mieć.
Ważne pytania dla samego siebie: czy chcę stracić kontakt z rodziną? Czy zgadzam się, żeby narkotyki wywołały negatywne skutki w moim zdrowiu? Czy z narkotykami mam szanse spełnić życiowe plany? Czy one naprawdę mogą mi w czymś pomóc? Nikt z uzależnionych nigdy nie planował strat i każdy zaczynał od okazyjnego używania. Najlepiej więc nie próbować ich w ogóle.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Moderatorzy: JanuszJan
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Dopalacze kradną życie Urząd Miasta Częstochowy Fundacja Dialogos

 

Projekt „Dopalacze kradną życie – odsłona piekła” został sfinansowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Urząd Miasta Częstochowy.
Projekt realizuje Fundacja Dialogos.

© 2018 Fundacja Dialogos
Klik!
Back to top