Informacje | Wiedza
To forum jest moderowane, wszystkie wpisy są przed publikacją przeglądane przez moderatorów

TEMAT: Czego nie wiemy o dopalaczach?

Czego nie wiemy o dopalaczach? 2015/12/16 21:03 #10

  • Odsłona Piekła
  • Odsłona Piekła Avatar
  • Wylogowany
Nie znamy skutków oddziaływania na człowieka wszystkich substancji chemicznych, jakie są w dopalaczach. Tym bardziej - różnych mieszanek tworzonych i wprowadzanych w miejsce tych delegalizowanych. Nie wiemy, jak będą wpływały na organizm ludzki po kilku latach. Nigdy nie ma żadnej pewności, co zawiera nowy narkotyk, a fakt, że jest do kupienia w sklepie i ma etykietę – wyłącznie wprowadza w błąd i nadaje mu pozory legalności.
Nikt w Polsce nie prowadzi kompleksowych badań na zawartość substancji chemicznych w przypadku zatruć i zgonów po dopalaczach. Dlatego nie wiemy nawet, co dokładnie jest najbardziej groźne w ich składzie. Nasi dziennikarze dowiedzieli się zbierając materiały do książki o dopalaczach, że w narkotyku o nazwie „Mocarz”, który wywołał lawinę zatruć w wakacje 2015 roku, był przeterminowany płyn do czyszczenia silników w samolotach F 16.
Administrator forum "Dopalacze, odsłona piekła"
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: JanuszJan
Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Dopalacze kradną życie Urząd Miasta Częstochowy Fundacja Dialogos

 

Projekt „Dopalacze kradną życie – odsłona piekła” został sfinansowany przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Urząd Miasta Częstochowy.
Projekt realizuje Fundacja Dialogos.

© 2018 Fundacja Dialogos
Klik!
Back to top